BĚH PRO DOBROU VĚC

Běhejte pro vlastní zdraví a dobrou věc

Běhání pomáhá lidem ve všech směrech! A běh pro DOBROU VĚC je toho jasným důkazem. Podpořte DOBROU VĚC a spojte příjemné s užitečným. Zapojte se do běhu  a podpořte neziskovou organizaci Galerie Silných Srdcí, z.s.  v projektech které už ” běží ” nebo se připravují Naše projekty.

Od Vašeho vysněného běhu a pomoci Vás přitom dělí jenom pár kroků:

  1. Vyberte a zaregistrujte si svůj virtuální běh přes registrační formulář. Registrovat na běh se můžete od 15.11. do 30.12.2020.                    Samotný běh musíte uskutečnit od 15.12.2020 do 15.1.2021.
  2. Po odběhnutí nám zašlete potvrzení z vaší běžecké aplikace s časem a vzdáleností na e-mail info@galeriesilnychsrdci.cz, pod vaším registračním číslem
  3. Balíček s medaili a voucherem Vám budeme zasílat do 3 týdnů od obdržení Vašeho času a uběhnuté vzdálenosti. Nebo je možné osobní převzetí na Praze 2, či Praze 9.
  4. No a pak už stačí jen trénovat, pilovat krok a ladit tempo.
  5. Zúčastněte se, vyhrajte, zaběhněte si osobní rekord, nebo si zaběhejte jen tak LÁŽO PLÁŽO. Prostě tak, jak si to dokážete co nejvíc užít. 
5 km 390 Kč

– běžci obdrží medaili, diplom a voucher ve výši 200 Kč na přírodní kosmetiku od partnera OverShine

10 km 490 Kč

– běžci obdrží medaili, diplom a voucher ve výši 300 Kč  na přírodní kosmetiku od partnera OverShine

1/2 Maraton 690 Kč

– běžci obdrží medaili, diplom a voucher ve výši 500 Kč na libovolný zájezd od partnera StockholmDream Travel, medaili a diplom

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.